Strona główna

Podkategorie

 • Zbiorniki i Szamba...

  W każdym miejscu, w którym nie dochodzi sieć kanalizacyjna, zbiornik na szambo stanowi niezbędne ogniwo instalacji sanitarnej. Przy  wyborze szamba cechy takie jak trwałość oraz bezawaryjność zbiornika jest kluczowe.  Szczelność jak i odporność na zużycie definiuje wybór zbiorników dlatego też dużym powodzeniem cieszą się betonowe zbiorniki na szambo. 

  Firma BRAT-BET oferuje najlepsze produkty w przystępnych  cenach przy czym mając na względzie oferowany przez nas transport z montażem daje to potwierdzenie dobrej i pewnej inwestycji.

  Przedstawiamy obecnie dostępne zbiorniki betonowe o zróżnicowanej pojemności. 

  Oferowane przez nas produkty to starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów betonowe zbiorniki solidnie

  zabezpieczone środkami izolującymi, gwarantując przy tym ich  szczelność oraz wytrzymałość na uszkodzenia.

 • Piwnice betonowe

  Zainstalowanie betonowej piwnicy zależy od Twojego pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni. Przykładowo może mieć ona formę osobnego wykopu wkopanego w poziom gruntu, może być również zamontowana w garażu lub pod ogrodową szopą. Konstrukcja piwnicy betonowej opiera się umiejscowieniu monolitycznego betonowego zbiornika, z płytą żelbetonową zamykającą górną przestrzeń, tworząc tym samym płaskie sklepienie. W Sprawie wszelkich wątpliwości dotyczących zastosowania naszych produktów poproś o pomoc naszych konsultantów, którzy chętnie pomogą wybrać Ci produkt najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Aktywne filtry